Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sukmisstři - Saguaro Vesec
 
Saguaro Vesec
Branky:
Úspěšnost brankáře: 25 % (5/20)
 
Sukmisstři
Branky: 5x Isach, 4x Vážný, 2x Bajgl, 2x Souček, Šimon, Zelený
Úspěšnost brankáře: Donner 87,5 % (7/8)
Sestava: Donner-Souček,Zelený,Čeřovský-Bajgl,Isach,Šimon,Vážný
Článek:

Po dlouhé pauze, způsobené Mistrovstvím světa v klasickém lyžování, které se konalo zde v Liberci, se opět rozběhla naše oblíbená Harcovská florbalová liga alias Harcovka. Po odehrání všech zápasů základních skupin přišlo konečně na řadu námi všemi nedočkavci očekávané a vytoužené tePlay off. Zásadní novinkou je, že oproti předešlým ročníkům se osmifinálové až semifinálové série hrají na 2 utkání.

 

Do teplej offu jsme postoupili z prvního místa skupiny C a naším soupeřem v osmifinále byl soupeř absolutně neznámý, Saguaro Vesec, který postoupil až ze čtvrtého místa skupiny A. K zápasu jsme nenastoupili v kompletní sestavě, protože chyběl náš mravokárce, guestbookový provokatér a pravděpodobně nejstarší hráč Harcovky – Usáma bin Ládin, který už asi půl roku bezúspěšně bojuje s rýmou a bolestmi v krku. Naopak pro neinformované publikum byl přichystán velký a neočekávaný comeback slávistického vicepreziděnta Suka J.

 

Zápas začal jako obvykle, totální ležérností z naší strany, hrou bez pohybu plnou nepřesností a gólem v naší (Kebabově) síti. Sukovi se nechtělo vracet, Zelí se alibisticky zbavil míčku a bylo to 0-1, no neva. Obdržený gól nás tzv. ´´zdravě nasral´´ a začalo se konečně trochu hrát. O dirigentskou taktovku se v tomto zápase podělili především Zdenek se Sukem, kteří rozjížděli nejvíc nebezpečných akcí a taky si oba připsali nejvíce kanadských bodů z řad Sukmisstrů. Zdatně jim sekundoval náš vrchní zakončovatel Izzy a i v tomto zápase jak darebák hrající Bajglis. Kluci z Vesce moc neznali pravidla, tak se tam tak nějak povztekávali a kupodivu se i docela snažili útočit. Ale jednalo se výhradně o amatéry, a tak s tímto týmem jsme opravdu žádné velké problémy neměli. Dali jsme docela i hezký góly, který snad potěšily voko těch náročnejch harcovskejch diváků (mrdek, co nás až na světlé výjimky nemaj rády a radujou se pouze, když dostaneme gól). Nejvíc asi naši fanynku Koblí Bobí s Jelenem, kteří seshora radostně kvitovali naše útočné manévry. Zápas se Saguarem si ještě jednou zopakujem a pak nás bude už konečně čekat těžší soupeř. Na což se asi nejvíce těší naši gólmani, toužící si pořádně začapat. Nejspíš to vypadá na reprízu loňského souboje ze čtvrtfinále s našimi bratránky MISS3.

-Tomáš Souček-